Samsung Galaxy S23 Ultra Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S23 Ultra Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Samsung’un merakla beklenen akıllı telefon serisinin tepe modeli Galaxy S23 Ultra sonunda tanıtıldı. Peki, Samsung Galaxy S23 Ultra özellikleri neler ve Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı ne kadar? İşte Galaxy S23 Ultra hakkında ilk intibada bilmek isteyeceğiniz her şeyi bir araya getirdik.

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S23 serisi sonunda tanıtıldı. Galaxy Unpacked etkinliğinde 3 model ile sahne alan Samsung, sırasıyla Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerini izleyicilerin beğenisine sundu.

Yeni Galaxy S23 serisinin tepe modeli Galaxy S23 Ultra. Bu yıl ülkemizde en yüksek fiyatlı akıllı telefonların başını çekecek gibi görünen Galaxy S23 Ultra’nın özellikleri de bir hayli etkileyici. Peki, Galaxy S23 Ultra özellikleri neler ve fiyatı ne kadar?

Samsung geçtiğimiz yıl en başarılı iki serisini, güçlü kameralarıyla bilinen Galaxy S serisini ve S Pen’li Galaxy Note’u bir araya getirmişti. Sonuç olarak, temelde bir telefondan beklenebilecek her özelliğe sahip amiral gemisi telefonlardan Galaxy S22 Ultra‘yı gördük. Peki, Galaxy S23 Ultra’da ne gibi değişiklikler var? Galaxy S23 Ultra’nın bir devrim yaratmadığını söyleyebiliriz. Özellikle tasarım anlamında keskin köşeleriyle neredeyse tam olarak selefine benziyor. Tasarım yönüyle önceki modele benzer olsa da, yeni S23 Ultra harika bir amiral gemisi akıllı telefon için temel özelliklerden birkaçını geliştiriyor. Bu yılın en büyük yükseltmesi, fotoğraflarınızda baskıya değer ayrıntılar ve çok daha iyi gece çekimleri vadden yeni 200 megapiksel ana kameranın olduğunu söyleyebiliriz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

X
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba, size yardımcı olmak için hazırız :)